ГОЛОВНА

Презентація в Дніпрі міжнародної спеціалізованої виставки «ЕКСПО»

У Дніпропетровській ОДА презентували міжнародну спеціалізовану виставку «ЕКСПО – 2017 Астана», яка буде проходити з 10 червня по 10 вересня в Казахстані. Основна тема всесвітньої виставки в цьому році – «Енергія майбутнього».

Серед заявлених 115 країн-учасниць виставки вперше з’явиться Україна, предоставлена ​​37-ма вітчизняними компаніями і національним стендом. Також в рамках виставки 15 червня 2017 року відбудеться Національний День України, під час якого будуть представлені вітчизняні інновації в сфері “зеленої” енергетики. Розпорядником підготовки участі нашої країни в «ЕКСПО-2017» виступає Торгово-промислова палата України.

Взяти участь у виставці для нашої країни – означає отримати уявлення про те, як буде розвиватися сфера альтернативної енергетики в світі. Це дасть можливість ефективно розвивати дану область в Україні і показати переваги інвестування в українські проекти.

EXPO – міжнародна виставка, яка вже протягом 160 років є символом індустріалізації і відкритим майданчиком для демонстрації технічних і технологічних досягнень. На даний момент вона служить в першу чергу як майданчик національного брендингу, тобто як спосіб поліпшити національний імідж завдяки своїм виставковим павільйонам.