Заробіток на криптовалютах: поради новачкам

Робота з цифровими монетами (криптовалютою) може давати прибуток. Для отримання прибутку необхідний стартовий капітал. Біткоїн останнім часом подорожчав на 40%. Його вартість перевищує 40 000 доларів. Ethereum з початку 2021 року збільшився на 238%. Нині його ціна становить 2500 USD. Завдяки такій прибутковості власники цифрових монет стали багатшими. Все, що їм для цього знадобилося – придбати та утримувати криптовалюту. Існує кілька способів, які дають змогу отримати дохід навіть новачкам.

Інвестування

Купівля криптовалюти для утримання – найпоширеніший спосіб заробітку, що не потребує специфічних знань. Основний нюанс – цифрові монети необхідно утримувати тривалий час. За довгий термін криптовалюта показує хорошу прибутковість. Потрібно лише зважати на те, що попереднє зростання активу не гарантує його подальшого подорожчання.

Вкладаючись у цифрові активи протягом тривалого періоду, потрібно слідувати торгової стратегії і реагувати на короткочасні коливання курсу. Для зберігання вкладень слід використовувати апаратний гаманець, зберігаючи його в безпечному місці, як і seed-фазу. Seed-фазою називається набір зі слів, що використовується для відновлення гаманця.

Стекінг

Стекінг – пасивний заробіток. Щоб отримувати прибуток, необхідно:

  • купити криптовалюту;
  • зберігати монети на Proof-of-Stake;
  • відстежувати зміни курсу.

Для заробітку на стекінгу не потрібні великі обчислювальні потужності. Криптовалюта, заморожена у спеціальному гаманці, дає прибуток розміром від 1 до 20% річних. Тим, хто хоче займатися стекінгом, необхідно ознайомитись з алгоритмом PoS та актуальними пропозиціями на ринку криптовалют.

Airdrop

Airdrop – спосіб заробітку на виконанні завдань та роздачах. Є сервіси, що платять криптовалюту за прості дії, наприклад, передплату в соцмережах або встановлення програми на смартфон. У браузері Brave можна отримувати віртуальні монети за перегляд реклами, а в соцмережі Steemit – коментарі, репости та лайки.

Великі криптопроекти періодично роздають токени для розширення аудиторії. Так, розробники біржі Uniswap роздали новачкам 400 токенів загальною вартістю 1300 доларів. Сьогодні ці монети коштують 9300 USD.

У грудні 2020 року токени роздавала децентралізована криптобіржа 1inch. Одному щасливчику вдалося отримати винагороду завбільшки 9,75 мільйонів токенів, що на той момент становило близько 25 мільйонів доларів.