ГОЛОВНА

«Інвестиційно-інноваційний центр» презентував Дніпропетровську область на діловому заході «Дніпропетровський регіон: відкритий інвестиційний діалог»

23 травня стартував захід щодо презентацій інвестиційно-привабливих регіонів України. Відкриття презентаційної програми розпочалося з інвестиційного потенціалу Дніпропетровщини.

На діловий захід «Дніпропетровський регіон: відкритий інвестиційний діалог», були запрошені представники посольств 84 країн світу, більше 30 міжнародних організацій і компаній, які зацікавлені в інвестуванні в регіон.

Команда державного підприємства «Інвестиційно-інноваційний центр»  мала змогу презентувати перспективні інвестиційні проекти Дніпропетровської області.

Олександр Коломійцев, директор ДП «Інвестиційно-інноваційний центр»  відзначив, що зелена економіка є стратегічним напрямом розвитку для Дніпропетровської області. Ми сподіваємось, що наша область в найближчі роки повністю перейде на альтернативну енергетику й стане енергетично незалежною, і цьому посприяє успішна реалізація проектів, які реалізовує «Інвестиційно-інноваційний центр» .