ГОЛОВНА

В Києві пройшов українсько-китайський економічний форум

 

За останні роки Китай став одним із ключових бізнес партнерів України. На разі інвестиції цієї держави в українську економіку перевищили 18.5 млн доларів США і, за словами китайських урядовців, це тільки початок. Вже відомо про плани Китаю інвестувати 2,5 млрд доларів США у вітчизняний АПК і транспортну логістику, понад 2 млрд доларів США – в інфраструктурні проекти, в телекомунікаційні мережі, відновлювальну енергетику та машинобудування.

29 травня за підтримки Китайської асоціації з розвитку підприємств за кордоном (Chinese Overseas Development Association (CODA)) та Торгово-промислової палати України в м. Київ відбувся Другий українсько- китайський форум економічного співробітництва.

У форумі взяли участь 75 представників урядових структур, державних підприємств та компаній Китаю, які зацікавлені в економічному потенціалі України. Темою форуму став економічний та інвестиційний потенціал України.  В рамках заходу відбулися презентації галузей і проектів у сферах АПК, енергетики, інфраструктури, туризму й інших, а також ділові переговори з потенційними інвесторами з Китаю.

Як зазначає Олександр Коломійцев, директор ДП «Інвестиційно-інноваційний центр» :

«Останнім часом Китай проявляє велику зацікавленість до України. Держава, з потужною економікою вбачає перспективи в інвестуванні в  інфраструктурні проекти, відновлювальну енергетику та машинобудування, тому ми відкриті до налагодження ділових зв’язків та продуктивної співпраці».