ГОЛОВНА

Дніпропетровщина презентувала інвестиційні проєкти на міжнародному форумі

Реконструкція спорткомплексу «Метеор», завод з виробництва металевої упаковки, комплекс зберігання фруктів та овочів. Делегація Дніпропетровщини презентувала інвестиційні проєкти на міжнародному форумі в Маріуполі, який проходить під егідою Президента України. Зустріч зібрала понад 400 гостей. Серед них – більше півсотні представників інвестиційних фондів. 

«Один із основних пріоритетів ОДА – залучення до області інвестицій. Тут для них – «зелене світло». Гарантуємо прозорі, чесні правила гри та допомогу в подоланні бюрократичних перепон», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. 

Серед представлених проєктів – створення регіонального багатофункціонального виставкового комплексу у Дніпрі, реконструкція водоканалу Дніпро-Західний Донбас та комплексу зберігання фруктів та овочів у Петриківському районі. Також інвесторам пропонують розмістити власне виробництво в Павлоградському індустріальному парку. У перевагах, зокрема,  вільна територія, до якої підведені комунікації, та звільнення від податків на землю.

«Індустріальний парк «Павлоград» – це абсолютно нові можливості для бізнесу. Тут можна вигідно розмістити потужності за привабливою ціною оренди!  А ми як керуюча компанія гарантуємо всебічну підтримку і допомогу на всіх етапах!», – коментує директор ДП «Інвестиційно- інноваційний центр» Олександр Коломійцев

Міжнародний інвестиційний форум RE: THINK. Invest in Ukraine – ініціатива, покликана визначити підходи до розкриття інвестиційного потенціалу України. Він зібрав понад 400 учасників – представників уряду та місцевої влади, інвесторів,  бізнесу, посольств, молоді. Серед спікерів – Президент України Володимир Зеленський.