ГОЛОВНА

Дніпропетровська область розташована в центральній частині країни. Протяжність області з півночі на південь – 130 км, із заходу на схід – 300 км. Межує на півночі з Полтавською і Харківською, на сході з Донецькою, на півдні з Запорізькою та Херсонською, на заході з Миколаївською та Кіровоградською областями. Приблизно навпіл область ділиться на північно-східну і південно-західну частини річкою Дніпро.

Завдяки значним покладам корисних копалин, потужної промислової бази, розвиненому агропромисловому комплексу Дніпропетровська область займає одне з перших місць в Україні за рівнем економічного розвитку, особливо в таких галузях, як гірничо-видобувна та харчова промисловість, металургія, енергетика, рослинництво.

Зараз Дніпропетровська область є одним з найбільш інвестиційно привабливих регіонів України. Існує багато чинників, що впливають на залучення інвестицій в регіон. Область входить до числа провідних експортерів і посідає друге місце за обсягами експорту серед областей України.

На область припадало 14,7% експортних товарних операцій України. Товарна структура експорту обумовлена ​​промисловим потенціалом області. Основу товарної структури становили чорні метали (37,5% загального обсягу експорту товарів), мінеральні продукти (22,6%), вироби з чорних металів (14,3%), транспортні засоби (10,1%), продукція хімічної промисловості (2,4%).

Інвестиційний паспорт області
Презентація області