ГОЛОВНА

Дніпро – Магдебург: є контакт!

Днями з німецького Магдебургу повернулася делегація, до якої увійшли директор ДП «ІІЦ» Олександр Коломійцев, представники Дніпропетровської торгово-промислової палати та підприємці регіону.

 

Організатором зустрічі з німецької сторони виступила Магдебурська торгово-промислова палата, яка зібрала більше 40 німецьких підприємців, зацікавлених у співпраці з українськими представниками бізнесу.

 

Метою зустрічі було встановлення бізнес-зв’язків, взаємовигідного співробітництва українських та німецьких підприємців і обмін діловим досвідом обох сторін.

 

 

Делегація з Дніпра відвідала низку інноваційних підприємств, серед яких «МДМ Мега Драйв Магдебург», Електромоторо- та приладобудування Барлебен», «Відеманн Бург» та інші. Але особливо багато вражень залишилось після відвідин сміттєспалювального заводу «Магдебург-Ротензее».

 

«За рік сміттєспалювальний завод переробляє 650 тис. тонн сміття! Завод також виробляєелектроенергію і своїм теплом опалює аж 40 тисяч квартир! – розповідає Олександр Коломійцев. – Цікаво, що сміття для заводу привозять навіть з-за кордону. Ось таке безвідходне виробництво. Нам точно є чому повчитися!».

 

Під час візиту були встановлені нові нові перспективні зв’язки. Наразі йдуть перемовини щодо організації ділової зустрічі німецьких представників з підприємцями у Дніпрі на початку червня 2019 р.