ГОЛОВНА

Коли стартапи починаються з блогерів: «Residence of Startups» у Дніпрі

Днями на базі Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулася зустріч команди Інвестиційно-інноваційного центру (ІІЦ) з представниками національної платформи «Residence of Startups». Обговорили тему  розвитку малого та середнього бізнесу та механізми інвестиційної привабливості Дніпропетровської області, в ході дискусії зробили великий акцент на медійну роль у розвитку сучасних інвестиційних проектів та новітніх стартапів.

 

ДП «ІІЦ» вбачає велику перспективу в платформі та з радістю погодився співпрацювати з молодою командою, яка складається з відомих блогерів та починаючих підприємців. Допомагати молодим талантам та просувати інноваційні технології на території Дніпропетровської області –  одна із головних задач ІІЦ.

«Тема стартапів для Інвестиційно-інноваційного центру не нова. Ми вже декілька років проводимо конкурс «Best invest». Так, цьогоріч до нас надійшло понад 60 заявок як від досвідчених, так і від починаючих винахідників. Ми підтримуємо платформу  Residence of Startups , бо такі проекти допомагають починаючим підприємцям, – зазначив директор ДП «ІІЦ» Олександр Коломійцев.

Національна платформа Residence of Startups – не комерційний та не політичний проект, який спрямований на глобальну комунікацію з українськими креативними винахідниками та передбачає колаборацію з усіма містами України по розвитку стартап-шкіл, відповідних можливостей, конкурсів. Residence of Startups– це новий перспективний досвід для України.

Проект має міжнародного партнера з м. Амстердама (Нідерланди), з яким вже успішно обмінюються досвідом реалізації та впровадження стартапів.