ГОЛОВНА

ІІЦ взяв участь у Всеукраїнському форумі з децентралізації

За два дні форум «Децентралізація – трансформація сучасної України» зібрав кілька тисяч учасників. Про реформу місцевого самоврядування вітчизняні та закордонні експерти говорили на кількох конференціях та семінарах.

Під час форуму йшлося про регіональні особливості децентралізації, е-урядування, грантрайтинг, енергоефективні технології.

– Мати більше ресурсів часто означає мати і більше відповідальності щодо того, як їх витрачати. І запорукою успіху буде правильна співпраця між обласною адміністрацією та ОТГ,» – зазначив Олександр Коломійцев, директор Інвестиційно-інноваційного центру (ІІЦ).  

В рамках форуму він розповів про переваги альтернативної енергетики та енергоефективності. Були наведені приклади успішної реалізації проектів на території Дніпропетровської області саме завдяки плідній роботі Інвестиційно-інноваційного центру.

Цього ж дня начальник відділу по роботі з клієнтами ІІЦ Ольга Котко провела тренінг з грантрайтингу для об’єднаних територіальних громад Дніпропетровської області. Мова йшла про розробку проекту, написання грантових заяв та вміння їх ефективної презентації. Тренінг відбувся у невимушеній ди скусійній атмосфері та зібрав повну залу зацікавлених слухачів.