ГОЛОВНА

У Дніпрі відбувся економічний бізнес-форум

15 листопада 2019 року провідні експерти, бізнесмени та представники влади зібралися у Дніпропетровській облдержадміністрації для того,щоб обговорити важливі питання економічного та індустріального розвитку регіону.

Другий український індустріальний тиждень (ДУІТ)– масштабна подія, яка охопила 20 областей України, в обласних адміністраціях пройшла серія заходів з обговорення питань індустріального та економічного розвитку.

Так у Дніпрі форум складався з трьох секцій:

  • «Смарт-спеціалізація» індустріальних парків.
  • Стимулювання експорту.
  • Участь вітчизняних виробників у міжнародних ланцюгах доданої вартості.

Під час першої секції було розглянуто тему актуальності розвитку індустріальних парків.

«Дніпропетровщина – промисловий центр України. А індустріальні парки – це невід’ємна частина розвитку інвестиційної привабливості регіону. В нашій області маємо цілих 3 парки. Успішність їх діяльності напряму залежить від тих умов, які ми маємо для інвесторів на законодавчому рівні»,  – наголосив директор ДП «ІІЦ» Олександр Коломійцев.

Окрім промисловості, на заході говорили й про космос.

«Дніпро – регіон ракета. Космічна галузь розвивалась й далі буде тільки рости! І я в це вірю! Щодо розвитку індустріальних парківm можна налагодити космічне виробництво, побудувати завод з виробництва ракет або деталей для них», –  сказав Максим Ткаченко, засновник компанії Space Hub,співзасновник Dnipro Space Cluster та Space Valley.

Нагадуємо, ДУІТ-2019 організовує  Мінекономіки за підтримки UNIDO, Система торгово-промислових палат, всеукраїнська організація  органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», центр ресурсоефективного та чистого виробництва.

Завершить серію зустрічей всеукраїнського індустріального тижня підсумковий форум, який відбудеться 4 грудня у Києві.