ГОЛОВНА

II Форум регіонів України та Білорусі пройшов в Житомирі

На Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь, що відбувся 3-4 жовтня 2019 року у Житомирі, з’їхались делегації з усієї України та з кількох областей Білорусі.

На різнопланові заходи в рамках Форуму завітали делегації з 6 областей Білорусі та з 22 регіонів України. Понад 200 представників бізнесу з української та білоруської сторони уклали угоди про співпрацю. Разом з представниками ДніпроОДА захід відвідав і директор ДП «ІІЦ» Олександр Коломійцев.

«Ми вбачаємо великий потенціал співробітництва з Республікою Білорусь. Адже наші країни вже довгі роки є надійними партнерами, в Україні працює багато білоруських заводів, підприємств, компаній… Нам є що запропонувати потенційним інвесторам! Найвигідніші інвестиційні проєкти Дніпропетровщини та надійну територію для введення бізнесу – індустріальний парк «Павлоград»», – зазначає  Олександр Коломійцев.

Так, на виставці великогабаритної техніки презентували найкращу продукцію білоруських і українських підприємств – всього 75 експонатів, включаючи новинки. Білоруська сторона була представлена 15 виробниками, українська – десятьма. А ось на ярмарку продукції та виробів декоративно-прикладного мистецтва України та Білорусі продемонстрували свої доробки понад 60 виробників!

Під час екофоруму говорили про екологічні питання, антарктичні дослідження, органічне виробництво та космічні системи.

«Екологія – те що цікавить майже кожного мешканця землі в 21 столітті. Треба не тільки говорити про проблеми сучасності, а й вирішувати. Так у ДП «ІІЦ» є багато інвестиційних проєктів зі сфери промисловості або альтернативної енергетики, які є абсолютно «еко» та можуть бути дуже корисними в масштабах країни», – наголосив Олександр Коломійцев.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року в білоруському Гомелі успішно пройшов Перший форум регіонів, на якому між нашими країнами було підписано близько 130 двосторонніх угод на 100 млн доларів. Взагалі, товарообіг за 2018 рік склав 5,5 млрд. доларів!

Сподіваємося, що цьогорічний форум принесе ще кращі результати у розвитку відносин між нашими країнами в економічній, політичній та культурній сферах!