ГОЛОВНА

ЗМАГАННЯ СТАРТАПІВ: розпочався новий сезон «BEST INVEST»!

«Маєш БІЗНЕС-ІДЕЮ? Шукаєш ІНВЕСТОРА? Заходь до нас! Реєструйся! Перемагай!» – з таким закликом звернувся керівник проекту BEST INVEST Олександр Коломійцев до дніпрян та жителів регіону. Проект вдруге стартує на базі Інвестиційно-інноваційного центру (ІІЦ) при ДніпроОДА. Його мета – знайти талановитих людей та допомогти втілити їх бізнес-ідеї в життя.

Цього разу конкурс не має жодних обмежень щодо тем та спрямованості пропозицій. Автор будь-якої ідеї може взяти участь у проекті за однієї умови – його ідея повинна бути актуальна, соціально корисна для суспільства та мати цілком реальне підґрунтя для розвитку.

В новому сезоні BEST INVEST заручився підтримкою спонсорів, серед яких – ТМ «Ласунка», мережа АЗК SKY та банк «Український капітал». Компанії не лише будуть нагороджувати фіналістів, але й експертно супроводжувати проекти, які матимуть відношення до їх галузі.

Крім цього, завдяки давнім партерам ІІЦ – компанії NSI – реалізована можливість онлайн-розміщення кращих бізнес-ідей на спеціально створеній інвестиційній платформі. Це зроблено для того, щоб новаторські проекти завжди залишалися у полі зору потенційних інвесторів та знаходили надійних фінансових партнерів для реалізації.

 

Пропонуємо календар нового сезону BEST INVEST:

01.08.2018 – 01.09.2018

подача заявок на участь у проекті через https://park.free-trade.net/

01.09.2018 – 01.10.2018

експертний розгляд робочою групою

29.11.2018

оголошення результатів та нагородження переможців

 

Нагадуємо: в минулому сезоні BEST INVEST переможцями стали автори ідей, які стосувалися виробництва екофасадів та екопокрівлі, а також вдосконаленої військової форми.

Деталі щодо участі в проекті за телефоном +380675040505.
Долучайтесь!