ГОЛОВНА

В Дніпрі зібрались інвестори зі всього світу

В Дніпрі пройшов DEF`2018 –  Дніпровський економічний форум, який зібрав понад 2000 учасників. Серед них – представники бізнесу, банкіри, економісти, інвестори, експерти та посли з 30-ти країн світу!

Протягом двох днів учасники цієї масштабної зустрічі дискутували щодо рецептів успіху для бізнесу, економічного прориву країни, обговорювали реформи та інвестиції.

ДЕФ -2018 – це 40 дискусій та семінарів, 150 фахових спікерів, серед яких – і директор Інвестиційно- інноваційного центру – Олександр Коломійцев. Під час своєї доповіді він підкреслив, що Дніпропетровська область посідає 2 місце після Києва за інвестиційною привабливістю. Зважаючи на масштаб області, цей показник є дуже високим.

«Дніпропетровська область є центром промисловості, тому інвестор і приходить саме сюди. Куди інвестує інвестор? Насамперед,  він зацікавлений в галузях , які принесуть найбільший дохід, по-друге його хвилює безпека коштів. Тому держава проводить потрібні реформи, які полегшують процедуру інвестування в регіон», – зазначив Олександр Коломійцев.

Він також наголосив, що наразі Дніпропетровщина –  лідер із альтернативної енергетики. «Ми спостерігаємо попит та велику зацікавленість з боку інвесторів щодо фінансування не лише проектів котелен та сонячних станцій, а й проектів,  пов’язаних з водними джерелами альтернативної енергетики. Наприклад, проект з відновлення Васильківської ГЕС, який був успішно реалізовано завдяки нашій плідній роботі. В цьому напрямку Дніпропетровська область б’є всі рекорди з реалізації таких проектів»,– сказав директор.

У другий день форуму Інвестиційно-інноваційний центр успішно провів круглий стіл на тему «Політика стимулювання розвитку індустріальних парків в Україні». Дискусія зібрала всіх охочих обговорити актуальні питання щодо функціонування та розвитку індустріальних парків.

На заході було обговорено та представлено досвід створення двох найвідоміших індустріальних парків «Павлоград» (м. Павлоград) та «Innovation Forpost» (м. Дніпро).

 

Нагадуємо, що форум організований і проведений Дніпропетровською обласною державною адміністрацією та Дніпровською обласною радою вже вдруге. Основна мета заходу – створити простір можливостей для інвестицій і розвитку Дніпропетровської області.