ГОЛОВНА

У Дніпрі презентували інвест-потенціал області

11 квітня в м. Дніпро відбулась презентація інвестиційного потенціалу регіону. Його представили понад 20 компаніям – членам Американської торговельної палати в Україні. За круглим столом зібралися вітчизняні та закордонні інвестори. 

 «Підтримуємо кожного інвестора, котрий «заходить» на Дніпропетровщину. У 2015-му створили інвестиційний центр, який супроводжує такі проекти – від домовленостей до реалізації. Все – без бюрократії, тяганини і корупції.  Продовжуємо активну співпрацю з американською торгівельною палатою», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман. 

Під час круглого столу в ОДА підприємцям розповіли про стан економіки в регіоні, стратегії подальшого розвитку, успішні бізнес-кейси та проекти.

Зокрема наша колега Ольга Котко презентовала індустріальний парк «Павлоград» – найбільший в Україні парк – 250 Га та наочно розповіла про успішну статистику економічного потенціалу області.

«За останні 10 років Дніпропетровщина займає лідируючу позицію по інвестиціям серед усіх областей України! І це не дивно, а навіть дуже виправдано. Наша область має найкращий потенціал майже у всіх сферах, а саме в таких як промисловість, космічна галузь, альтернативна енергетика та інші. У свою чергу, команда ДП «ІІЦ» старанно працюємо над покращенням та розвитком інвестиційних проектів Дніпропетровщини», – заявила Ольга Котко.

«Обладміністрація активно приваблює інвесторів. За останні роки Дніпропетровщина зробила впевнені кроки вперед. Це приємно. Сподіваюся знайти нових партнерів» – сказав заступник генерального директора компанії «Vega telecom» Владислав Цимкалов.

До круглого столу долучилися близько 100 учасників.