ГОЛОВНА

У Дніпрі обрали кращі стартапи області

Мобільний додаток, що допомагає швидко знайти адвоката. Штучна кінцівка, що реагує навіть на думку про рух. Датчик для бензовозів, який попереджає крадіжку палива. Переможці конкурсу стартапів «BEST INVEST» презентували власні проекти у Дніпропетровській облдержадміністрації. 

 Конкурс «BEST INVEST» проходить другий рік поспіль. У ньому може взяти участь будь-який мешканець області, який має цікаву бізнес-ідею. Цьогоріч на участь у конкурсі «BEST INVEST-2018» надійшло близько 60 заявок.

 Обрати найкращі ідеї для стартапу – завдання не із легких. Переможців визначала експертна комісія. У ній – потенційні інвестори, працівники Інвестиційно-інноваційного центру при ДніпроОДА та підприємці. Серед переможців – помічник судді, адвокат Юлія Ніколайчук. Вона презентувала власний проект – мобільний додаток з надання юридичних послуг.

 «Найцінніше для сучасної людини – інформація та час. Трапляється, потрібно швидко знайти адвоката. Новий додаток LexOn допомагає не витрачати час на пошуки кваліфікованого юриста. Вся необхідна інформація буде у вашому мобільному телефоні. Через додаток можна відразу оформити й заявку на консультацію фахівця», – сказала Юлія Ніколайчук.

Одним із кращих був визнаний проект Артема Гуляєва – «Біонічні кінцівки». Молодий винахідник розробив протез, що за своїми властивостями не поступається іноземним аналогам. Натомість коштує у 50 разів дешевше. А отже, значно доступніший для українців. «Штучна рука» кріпиться до тіла, «зчитує» імпульси, що надходять від мозку до м’язів, і рухається відповідно чином.

 «Проект Артема Гуляєва – безцінний для наших хлопців, які отримують серйозні травми на війні, – підкреслив керівник проекту «BEST INVEST», директор Інвестиційно-інноваційного центру  Олександр Коломійцев. – Ми уклали з автором ідеї Меморандум про тісну співпрацю і допоможемо знайти інвестора. Докладемо всіх зусиль, щоб уже найближчим часом ця «чудо-кінцівка» з’явилася у наших лікарнях та реабілітаційних центрах».

А ось іншим проектом-переможцем – паливним датчиком – вже зацікавилися потенційні інвестори.

«Наш датчик контролює рівень палива у бензовозі, – розповів винахідник Андрій Тимошенко. – Розроблений механізм дозволяє уникнути крадіжку бензину недобросовісним водієм, адже веде точний облік кількості палива».

«Керівництво нашої компанії наразі розглядає можливість інвестувати кошти у цей проект. Адже автоматичний паливний датчик – справжня знахідка для будь-якої нафтобази», – підкреслила маркетинговий директор АЗС SKY Олена Тонгоног. 

Експертна комісія також відзначила фаворита «битви стартапів» – Андрія Каравана. Він розробив спеціальний мобільний додаток, що спрощує процедуру логістики.

Переможці «BEST INVEST-2018» отримали грошові винагороди. А ще – проекти призерів та фаворитів будуть розміщені на спеціальній онлайн-біржі для інвесторів.

У Дніпропетровській ОДА привітали переможців конкурсу стартапів «BEST INVEST»
Юлія Ніколайчук: «Новий додаток LexOn допомагає не витрачати час на пошуки кваліфікованого юриста. Можна відразу оформити й заявку на консультацію фахівця»
Проект «Біонічні кінцівки» презентував винахідник Артем Гуляєв
Деякими стартапами вже зацікавилися потенційні інвестори
Серед фаворитів «битви стартапів» – мобільний додаток, що спрощує процедуру логістики
Переможці «BEST INVEST-2018» отримали грошові винагороди
Загалом на участь у конкурсі «BEST INVEST-2018» надійшло близько 60 заявок