ГОЛОВНА

Перші учасники конкурсу стартапів «BEST INVEST» презентували свої проекти

Проекти, що претендують на світову першість. Учасники конкурсу стартапів «BEST INVEST» презентували у Дніпропетровській облдержадміністрації свої ідеї. Автори розповіли, як підвищити врожайність та зміцнити бронежилети.

«Битва стартапів проводиться в області вже вдруге. Прийом заявок у цьому сезоні – до 1 жовтня. Чекаємо на цікаві та соціально корисні ідеї. Нині маємо вже 43 заявки», – зазначив керівник проекту «BEST INVEST», директор Інвестиційно-інноваційного центру при Дніпропетровській ОДА Олександр Коломійцев.

 

За його словами, інноваційність регіону вже підтверджують два проекти. Перший – для підвищення врожайності.

«В Україні закуповують, переважно, закордонні посівні комплекси, які раніше вже були у використанні. Наші аграрії намагаються так заощаджувати. Механізми таких агрегатів застарілі та не досконалі. У чому полягає наше ноу-хау? Ми залишаємо «коробки» цих комплексів, проте замінюємо всі деталі. Нові – з композиційних матеріалів власної розробки. Це гарантує точну роботу пристроїв, а відтак – підвищення врожайності», – розповів винахідник Єгор Шаповал.

Другий проект – полімери нового покоління.

«Яке уявлення про полімер має більшість людей? Наприклад, пластмасова ручка. Всі знають, що її легко «розчавити» рукою. Наші полімери – не такі. Ось зразок. Його розмір – як два сірника, та розламати його неможливо. За міцністю він наближений до сталі, а за вагою – у 3-4 рази легше її. Такий матеріал можна використовувати для зміцнення бронежилетів, у машинобудуванні», – сказав винахідник Олег Кабат.

«Будь-який великий бізнес починався з ідеї. Наша компанія – не виняток. Ознайомившись з ідеями учасників, були вражені. Кожен стартап гідний того, щоб втілити його у життя», – зазначила представник партнера проекту Олена Тонконог.

Остаточні результати конкурсу – в листопаді. Олександр Коломійцев наголосив, що пощастить трьом учасникам – які отримають від партнерів проекту фінансову винагороду та підтримку. Їхні проекти, а також проекти фаворитів, будуть розміщені на спеціально створеній онлайн-платформі. Вона відкрита для потенційних інвесторів. Підтримку креативним авторам обіцяють і партнери проекту.

Прийом заявок тут.

Учасники конкурсу стартапів «BEST INVEST» презентували у Дніпропетровській облдержадміністрації свої ідеї
За словами керівника проекту «BEST INVEST» Олександра Коломійцева, інноваційність регіону вже підтверджують два проекти
Перший – для підвищення врожайності
Цьому сприятиме модернізація посівних комплексів, зазначив винахідник Єгор Шаповал
Другий проект – полімери нового покоління
Прийом заявок – до 1 жовтня