ГОЛОВНА

Одна із найбільших сільськогосподарських компаній України «НІБУЛОН» відкрила потужний річковий термінал на Дніпропетровщині

Перевантажувальний термінал побудований у с. Мар’янське Дніпропетровської області в рамках реалізації амбітної інвестиційної програми компанії«НІБУЛОН», яка включає будівництво мінімум 10 річкових  терміналів на судноплавних річках країни.

Новий сучасний перевантажувальний термінал «Зеленодольська» вже зовсім скоро прийме свою першу партію збіжжя, чим запустить позитивні зрушення в регіоні. Із введенням в експлуатацію підприємства місцева громада отримає 120 нових робочих місць, соціально відповідального інвестора, стабільні фінансові надходження, фермерські господарства матимуть змогу додатково розвитися за рахунок зекономлених коштів на транспортуванні збіжжя й нарощувати аграрний потенціал, українські автошляхи будуть розвантажені на 12,5 тис. вантажівок щорічно.

«Робота філії «Зеленодольська» значно поліпшить логістику регіону та пожвавить економіку, забезпечивши значні стабільні надходження у вигляді податків до бюджетів різних рівнів, дасть поштовх для розвитку багатьох інших галузей. Поява аграрного комплексу стане додатковим поштовхом і для відродження Дніпра як транспортної артерії України»,–розповів генеральний директор компанії«НІБУЛОН» Олексій Вадатурський.

Промислова потужність терміналу: об’єм зберігання зерна – 75,2 тис. т, добова потужність сушарок – 3,6 тис. т, добова потужність з відвантаження на водний транспорт – 12 тис. т. Загальна потужність комплексу з відвантаження – 300 тис. т/рік.

До  реалізації проєкту були залучені міжнародні інституції, такі як Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк у взаємодії з обласними та місцевими органами влади.

Загальна вартість інвестицій склала близько 22 млн дол. США.

 

Джерело: https://nibulon.com/news/novini-kompanii.html