ГОЛОВНА

«Наші» – в Гомелі!

 

25-26 жовтня 2018 року у м. Гомель (Республіка Білорусь) відбувся Перший форум регіонів України та Республіки Білорусь за участі президентів обох країн. Захід проводився під патронатом Кабінету Міністрів України та Ради міністрів Республіки Білорусь.

Метою форуму було представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також обговорення нових форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

В рамках Форуму відбулась виставка економічного потенціалу регіонів двох країн. Кожна з національних експозицій розміщувалась на площі у 600 кв.м. Українська експозиція формувалася за регіональним принципом та за участі всіх регіонів країни.

Кожному українському регіону була надана можливість презентувати економічний та інвестиційний потенціал і продукцію підприємств регіону, зацікавлених у виході на ринок Білорусі.

Інвестиційно-інноваційний центр на форумі представляв бізнес-аналітик та експерт з економічних питань Михайло Володарський. Була проведена низка ділових зустрічей з гостями форуму стосовно інвестиційних перспектив Дніпропетровського регіону, зокрема з представниками «Гомсільмаш» та «Євромаш».