ГОЛОВНА

Другий день Дніпровського економічного форуму 2017. Панельна дискусія «Індустріальні парки як інструмент залучення інвестицій».

17 листопада в рамках DEF-2017 пройшов «круглий стіл» на тему: «Індустріальні парки як інструмент залучення інвестицій».  Захід відбувся за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Інвестиційно-інноваційного центру.

Учасники індустріальних парків України, керуючі компанії, представники фінансового сектора, провідні експерти та представники регіональної влади обговорили міжнародний досвід функціонування індустріальних парків і їх використання в Україні для створення нових виробництв, залучення інвестицій, забезпечення зайнятості населення та регіонального розвитку в контексті реформи децентралізації.

Особливу увагу було приділено обміну досвідом та діалогу між керуючими компаніями та учасниками індустріальних парків. Були розглянуті питання щодо шляхів фінансування та інвестиційних стимулів для нових виробництв в індустріальних парках.

Ключові питання для обговорення:

  1. Джерела фінансування індустріальних парків (грантові програми, інвестори, банки).
  2. Механізм залучення інвесторів. Створення бренду індустріальний парк.

 

У заході взяли участь представники індустріальних парків з Дніпропетровської, Сумської, Вінницької, Полтавської, Київської та Львівської областей.