ГОЛОВНА

Більше інформації про індустріальний парк «Павлоград» вже у смартфоні! Запрацював мобільний додаток InvestUkraineIP, який розповість про українські технопарки

Головна ціль розробки даного додатку- показати інвестиційний потенціал та економічні можливості України, — зазначає розробник програми Сергій Стражняк.

Мобільний додаток InvestUkraineIP було створено на волонтерських засадах. Проте він має дуже великий потенціал. Через нього іноземні та місцеві інвестори зможуть дізналися більше про українські технопарки. Це дасть змогу популяризувати їх статус в світі, а ще підвищити інвестиційну привабливість нашої держави.  Додаток містить значну інформацію про парки – їх площу, призначення, наявні споруди, фотографії тощо. Застосунок постійно оновлюється, бо з’являються нові парки та дані про них.

В такій «мобільній базі» можливо встановити супутниковий перегляд онлайн, або просто подивитися на парки на стандартній карті. Крім того, додаток забезпечує навігацію до кожного індустріального парку. Він також містить посилання на важливі веб-сайти України (Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, UkraineInvest, регіональні агентства та керуючі компанії парків тощо). Додаток зроблено англійською мовою і його може завантажити будь-хто через App Store (для iPhone), версія для Android знаходиться в стадії розробки.

 

Джерело:https://propertytimes.com.ua/novosti/v_ukrayini_zyavivsya_dodatok_investstukraine?utm_source=facebook&utm_medium=social&fbclid=IwAR1MlqPh5IOiGtauFPwGusQ7OtMGrVomzPXwUmxdqoSBi-S4sg-9Tkj-45U